MÖBLER / Bord / Salongsbord 4014220
nr 401 4220
Salongsbord
Gustaviansk stil, längd: 105, djup: 64, höjd: 75 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
800 kr
måndag 20 mars 2006
Den Gustavianska stilen